İletişim

Hakkımızda

Ticaret hayatımıza 1995 yılında inşaat ve dekorasyon işleri ile giriş yaptık. Bina iç ve dış dekorasyonunda edindiğimiz tecrübelerimizden yola çıkarak, müşteri memnuniyetini ilk hedefimiz olarak belirledik. 2009 yılında Kampüs Emlak Buca Gayrimenkul Danışmanlığı'nı kurarak, siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bugüne kadar müşterilerimiz ile oluşturduğumuz gerek diyaloglarımızda gerekse verdiğimiz hizmette güven ve saygıyı ön planda tutmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Siz müşterilerimize en kapsamlı, hızlı ve güvenilir hizmeti sunmayı ilke edindik. Kültürümüzün aile dayanışması örneğinden yola çıkarak, gayrimenkul satışı sonrası da sizlere destek olmaya devam ediyoruz. Bizden kiraladığınız veya satın aldığınız dairelerin bina, tesisat vb. sorunlarında da sizlerin yanınızdayız. Günlerce uğraşıp usta aramanıza gerek kalmadan bize bildirmenizin hemen ardından, çözüm ortaklarımız ile beraber sorunlarınızı en kısa zamanda çözüme kavuşturuyoruz.

Verdiğimiz Hizmetler

Satılık ve Kiralık, Eşyalı - Eşyasız 1+1, 2+1, 3+1 ve Stüdyo Daireler
Öğrenci ve Yalnız Yaşayanlara Uygun Daireler
Aile Yaşamına Uygun Site İçi Daireler
Satılık ve Kat Karşılığı Arsalar
Günlük Kiralık Daireler
Profesyonel Apartman Yöneticiliği
Kira ve Kiracı Takibi

Şirketimiz sektörün tecrübeli isimlerini ve seçkin bir potföyü sizler için bir araya getirmiştir. Gerek teknik altyapımız gerekse isabetli ekspertiz analizlerimizle sektörümüzde fark yaratmak ve koşulsuz memnuniyet sağlamak için çalışmaktayız. Çalışma ilkelerimiz gereği, yoğun ve sürümü yüksek bir rutin değil, doğru müşteriye doğru emlak, doğru fiyat ve yüksek memnuniyet üzerine odaklanmaktayız. Tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyor ve olası en uygun alternatifi sunmak için çabalıyoruz. Hayallerinizdeki, tam da aklınızdaki emlakları size sunabilmek için çağrılarınızı bekliyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerimize olası en doğru emlak seçeneklerini sunarak, sadece satış veya kiralama aşamasında değil emlakta geçirilen her günün memnuniyet içerisinde geçmesini sağlamak.
İhtiyaçların doğru analizi ve doğru ekspertiz ile müşterilerimizi sektörün en yüksek hizmet kalitesi standartlarıyla buluşturmak.
Müşterilerimize hızlı, tutarlı ve güvenilir hizmet vermek.
Sektörün yeniliklerini yakından takip etmek ve tüm gelişmelerden müşterilerimizin faydalanmasını sağlamak.
Ülkemizin en büyük emlak veritabanlarından birisini oluşturmak.
Arzın çok yoğun olduğu sektörümüzde fark yaratarak marka haline gelmek.
Reklamlara, tabelalara, duyurulara ihtiyaç duymadan, tüm müşterilerimizi olumlu referanslarımız ile kazanmak.

Vizyonumuz

Tüm sektörlerin dinamiğinin yaratıcılık ve yaklaşım farkı olduğu inancındayız. Sektörlerin gelişimini sağlayan öncüleri diğerlerinden farklı yapan unsurun, yenilikçilik, vizyon farkı ve müşteri odaklılık olduğuna inanıyoruz. Bizlere göre her firma küçük veya büyük sektörüne birşeyler katmalıdır. Her firma sektörün kemikleşmiş sorunlarının çözümü için kendi ekseninde de olsa bir çaba içerisine girmelidir. Bu çabaların, sektörel tecrübelerin ve birikimlerin sonucunda daha kaliteli bir arz sunulabilecektir. Sunulan hizmetin kalitesinin yükselmesi, sektörümüzün niteliğine ve kazançlılığına olumlu etki edecektir. Bizlere göre, fazlasını almak için çok daha fazlasını vermek gereklidir. Daha fazlasını ancak daha iyisini sunabildiğinizde hakedersiniz. Bu felsefeyle altyapımızı ve hizmetlerimizi her geçen gün geliştirmekte ve sektörün yenilikçi yüzü olmaya çalışmaktayız. Emlak sektörünün genel niteliğinin gelişimi için, şirketimiz gibi diğer tüm sektör temsilcilerinin de çabası ve sinerjisi gereklidir. Ancak mükemmelliyetçiliğe inanan firmamız tek başına dahi olsa bu yenilikçi vizyonundan kopmayacaktır.

[profiler]
Memory usage: real: 17301504, emalloc: 17061840
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem